O deweloperze

Naszą misją jest budowanie funkcjonalnych mieszkań dostępnych dla większości rodzin w Polsce.

Spółka Egeria Development jest wynikiem wieloletnich doświadczeń z zakresu budownictwa i finansów, które stanowią fundamenty jej działalności. Wiedza właścicieli z zarządzania procesami inwestycyjnymi, zdobyta również na najwyższych szczeblach zarządzania, współgra z fachową codzienną praktyką inżynierską. Suma tych dwóch czynników stanowi zasób, który Spółka przekuwa na indywidualne podejście do realizacji projektów mieszkaniowych.

Spółka Egeria Development  powstała w 2006 r. W pierwszym okresie działalności Spółka koncentrowała się na doradztwie w zakresie zarządzania, informatyki, finansów i marketingu. Od 2009r. Spółka koncentruje się na działalności deweloperskiej. Wspólnicy, podejmując decyzję o działalności deweloperskiej postanowili połączyć elementy praktyczne i estetyczne budowania domów, chcąc tym samym oferować ładne, funkcjonalne i dostępne dla większości rodzin mieszkania połączone z wysoką jakością wykonania. Zrealizowane w latach 2012-2016 inwestycje Zabrodzka 2–4 i Partynicka 27 stanowią odzwierciedlenie wartości firmy.

Inwestycja Zabrodzka 2–4 została oddana do użytkowania w 2013 roku. W budynku mieszkalnym wielorodzinnym z garażem podziemnym położonym we Wrocławiu na osiedlu Klecina przy ul. Zabrodzkiej 2-4 powstało łącznie 48 dwu- i trzypokojowych lokali mieszkalnych. Budynek ma cztery kondygnacje nadziemne i jedną podziemną, w której znajduje się garaż z miejscami postojowymi dla 47 pojazdów oraz komórki lokatorskie. Kondygnacje nadziemne wykonano w technologii Silka, natomiast kondygnację podziemną wykonano jako wylewaną żelbetową. Budynek został oddany do użytkowania w standardzie deweloperskim. Inwestycja została zrealizowana ze środków własnych Spółki oraz kredytu bankowego udzielonego przez IDEA BANK SA.

Inwestycja Partynicka 27 została zakończona we wrześniu 2016 roku. Partynicka 27 to kameralny 4-kondygnacyjny budynek z garażem podziemnym, w którym zaprojektowano jedynie 10 mieszkań oraz 4 lokale usługowe na parterze budynku. Budynek powstał na osiedlu Krzyki - Partynice, w otoczeniu niskiej zabudowy jedno- i wielorodzinnej. W budynku są jednopoziomowe mieszkania dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowe, wszystkie z balkonami lub dużymi trasami. W wielostanowiskowym garażu podziemnym przewidziano miejsca postojowe i komórki lokatorskie dla mieszkańców. Dodatkowa przestrzeń do przechowywania jest także dostępna w komórkach wydzielonych na strychu budynku. Kondygnacje nadziemne wykonano w technologii Silka, natomiast kondygnację podziemną wykonano jako wylewaną żelbetową. Bryła budynku przykryta jest spadzistym dachem. Budynek jest oddawany do użytkowania w standardzie deweloperskim. Inwestycja została zrealizowana ze środków własnych Spółki oraz kredytu bankowego udzielonego przez IDEA BANK SA.

Borowska 176 stanowi kontynuację idei budowania funkcjonalnych mieszkań dostępnych dla większości polskich rodzin. Na Borowskiej 176 będzie zarówno duży wybór kawalerek i małych mieszkań 2-pokojowych, ale także powstaną mieszkania 3- i 4-pokojowe. Nasza oferta jest skierowana zarówno do poszukujących pierwszego własnego lokum, jak szukających komfortu w bliskości centrum miasta.

www.egeriadevelopment.pl

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Informacja i sprzedaż mieszkań
Egeria Development Sp. z o.o.

Deweloper

  •  
    Egeria Development Sp. z o.o. Przyjaźni 6c/1 53-030 Wrocław biuro@egeriadevelopment.pl
  •  
    71 360 83 10 698 716 230
  •  
    Godziny pracy Pon. - Pt 10.00 - 16.00