Opis inwestycji

Borowska 176 -dobra inwestycja na Krzykach

Inwestycja BOROWSKA 176 to kolejny projekt Egeria Development Sp. z o.o. realizowany na wrocławskich Krzykach. Na osiedlu Gaj, na liczącej ponad 2500 mkw. działce powstanie 5-kondygnacyjny budynek wielorodzinny z garażem podziemnym. Na parterze budynku zaplanowano lokale użytkowe.

To co wyróżnia inwestycję BOROWSKA 176 to niewątpliwie jej wyjątkowa lokalizacja. Osiedle Gaj ma bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę drogową i komunikację miejską. Kursują tu liczne linie autobusowe i tramwajowe, w tym dwie pośpieszne linie tramwajowe Plus (numer 31 i 32) pozwalające mieszkańcom na szybkie ominięcie korków w drodze do centrum Wrocławia. Z Borowskiej 176 jest tylko 4 km do wrocławskiego Rynku, a najbliższy przystanek tramwaju Plus odległy jest o zaledwie 450 metrów. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się również przystanki autobusowe. Bardzo szybko dzięki dogodnemu połączeniu dostaniemy się także na dworzec PKP i PKS. Projekt budynku zostanie zrealizowany w miejscu, którego unikalnymi walorami oprócz bliskiej odległości od centrum jest także szeroko dostępna infrastruktura handlowo- usługowa, bliskość terenów rekreacyjnych oraz liczne obiekty użyteczności publicznej. Centrum Handlowe ,,Ferio Gaj" jest w odległości 650 metrów, łatwo też stąd dojechać do dużych galerii handlowych - Sky Tower, Renomy i Arkad Wrocławskich. Budynek powstanie nieopodal Wydziału Farmaceutycznego  Akademii Medycznej, w pobliżu są także Uniwersytecki Szpital Kliniczny i Szpital Wojskowy. Niedaleko jest również do kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego. Dla osób lubiących aktywnie spędzać wolny czas kolejnym atutem będzie położony niedaleko Wrocławski Park Wodny- Aquapark, duży kompleks sportowy przy ulicy Spiskiej obejmujący między innymi pełnowymiarowe sztuczne lodowisko, korty tenisowe i siłownię. Optymalnym rozwiązaniem dla osób lubiących odpoczynek na świeżym powietrzu są otaczające inwestycję liczne parki i tereny zielone. Pobliski Park Skowroni znajdujący się po drugiej stronie ulicy Borowskiej oraz położone w niedalekiej odległości Park Południowy i Park Generała Władysława Andersa stanowią doskonałe miejsce do wypoczynku i rekreacji. W pobliżu inwestycji są również żłobki, przedszkola, szkoła podstawowa i gimnazjum.

BOROWSKA 176 to 5-kondygnacyjny budynek mieszkalno- usługowy, w którym zaplanowano tylko 41 mieszkań o powierzchniach od 27 do 66 mkw. Dominują poszukiwane obecnie kawalerki i małe mieszkania dwupokojowe, choć są też mieszkania trzy- i czteropokojowe. W większości mieszkań zaprojektowano osobne kuchnie. Wszystkie, nawet te najmniejsze, są dobrze doświetlone i posiadają balkony. W części podziemnej budynku zaprojektowano 42 miejsca postojowe i komórki lokatorskie. Dodatkowe naziemne miejsca postojowe będą dostępne na terenie inwestycji. Dla podniesienia komfortu mieszkańców w każdej klatce schodowej przewidziana jest winda. Mieszkania oddawane będą w standardzie deweloperskim tak, aby każdy nabywca miał możliwość ich indywidualnego wykończenia według własnych potrzeb.

Na parterze budynku zaprojektowano pięć lokali użytkowych powierzchniach od 84 do 142 mkw. Będzie możliwość indywidualnego zaprojektowania i aranżacji każdego lokalu, a także łączenia lub dzielenia poszczególnych lokali. Wszystkie lokale będę miały niezależne wejścia od strony ulic Borowskiej i Działkowej.

BOROWSKA 176 to optymalne miejsce dla osób poszukujących mieszkań niedaleko centrum Wrocławia, a jednocześnie ceniących sobie otoczenie zieleni. Nowocześnie zaprojektowane mieszkania, bliskość infrastruktury handlowo- usługowej, placówek edukacyjnych oraz terenów rekreacyjnych gwarantują komfortowe warunki do mieszkania i wypoczynku.

 

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Informacja i sprzedaż mieszkań
Egeria Development Sp. z o.o.

Deweloper

  •  
    Egeria Development Sp. z o.o. Przyjaźni 6c/1 53-030 Wrocław biuro@egeriadevelopment.pl
  •  
    71 360 83 10 698 716 230
  •  
    Godziny pracy Pon. - Pt 10.00 - 16.00